logo Šachtička

Prečo sa k nám radi vrátite

1. Prekrásne horské prostredie

Prekrásne horské prostredie - lokalita v strede Slovenska - dobrá dosažiteľnosť: LEN 7KM Z R1. Hotel je situovaný v prekrásnom horskom prostredí, len 7 km od Banskej Bystrice.

2. Family friendly

V lete RAJ pre turistov a cykloturistov, v zime RAJ pre lyžiarov. Patríme medzi family-friendly hotely.

3. U nás sa dá aj pracovať

U nás sa dá nerušene pracovať - mimo mesta, a predsa nie ďaleko. K dispozícii 7 rôznych priestorov vhodných na školenia, semináre a konferencie.

4. Pravé miesto pre RELAX

U nás zabudnete na každodenný zhon, či budete iba sedieť na terase, popíjať kvalitnú kávu a sledovať ovečky na Panskom dieli, alebo sa v relax centre necháte rozmaznávať.

5. Priestor pre športovcov

Športovci a športové kluby počas tréningových sústredení v ideálnej nadmorskej výške 1000 m.n.m. majú možnosť trénovať v multifunkčnej športovej hale, ktorú, samozrejme, využívajú aj hoteloví hostia na tenis, bedminton, či halový futbal.

6. Kvalitná a chutná strava

To je ďalší dôvod, prečo sa k nám vrátite. Nám záleží na Vašom zdraví – preferujeme domáce suroviny, v lete používame zeleninu zaručene bez chemického ošetrenia. U nás si pochutíte na kvalitnom mäsku od dodávateľov zo slovenských fariem a na divine. Na našom stole nájdete syry a mliečne výrobky z blízkeho regiónu. Ku kvalitnému jedlu prislúcha kvalitný nápoj. Určite si vyberiete z vínnej karty, pivnej karty a zo špeciálnej ponuky pravých destilátov, v ktorých zacítite vône plodov južného Slovenska.

7. Sme pohostinní a spoľahliví

Očakávame Vás v slnkom zaliatej reštaurácii, banketke, v cafe-bare, na slnečnej terase, pri krboch, v kolibe, alebo aj pri vonkajšom ohnisku s kotlíkovým gulášom. V každom prípade, Vás s láskou očakávame v našom rodinnom hoteli, kam sa určite radi vrátite.

{gallery}preco{/gallery}

Ako sa k nám dostanete?

Stačí napísať vaše mesto a kliknúť na tlačítko Nájsť cestu

 

Lacné ubytovanie pre rodiny v horách

St. Petrus Vini

Naši partneri

logo sphere card logo Enemy paintball Erb Špania Dolina
logo letisko Sliač

Hľadáte odevnú firmu pre Vaše firemné oblečenie, potrebujete ušiť kvalitné pracovné odevy? Doporučujeme:

logo ARMA s.r.o. logo Vstúpte s dieťaťom

Free WiFi v celom hoteli

Svet zážitkov na Šachtičkách

Jazda na koňoch

Jazda na koňoch

Masáže

Masáže

Saunový svet

Saunový svet

Farma pre deti

Farma pre deti

Domáce špeciality

Koliba Šachtičky

Tel hotel Šachtička