logo Šachtička

Šport

V hoteli Šachtička si každý nájde svoj šport. Ponúkame posilňovňu, stolný tenis, vonkajší tenisový kurt, bedbintonové ihrisko, petanq. V krytej športovej hale si môžete aj za nepriaznivého počasia zahrať tenis, volejbal, basketbal, halový futbal a aj bedbinton.

Okolité cyklotrasy lákajú na cykloturistiku, horské chodníky na turistiku napr. do Španej Doliny, na Staré Hory, Donovaly, Piesky, Čachovo a do širokého okolia podľa Vašej kondície.

Nájdete tu ideálne podmienky na outdoorové aktivity a teambuilding (paintball, airsoft, lukostreľba, štvorkolky atď.)
V blízkosti sa nachádzajú dve známe golfové strediská.

  1. Golf and Country club HRON v meste Sliač je vzdialený len 17 km. V súčasnosti je na ihrisku 18 znormovaných jamiek. Okrem nich je návštevníkom k dispozícii driving range, cvičný priestor pre patovanie, chipovanie a cvičný green.
  2. Grey Bear Golf Course sa nachádza na Táloch vzdialený len 50km. Grey Bear je prvý 18 jamkové majstrovské golfové ihrisko na Slovensku.

V zime sa stáva hotel Šachtička rajom pre lyžiarov. Stačí si obuť lyže a ísť priamo na svah. K dispozícii sú lyžiarske svahy od modrej po čiernu, 4 vleky a detský vlek. Stredisko je komfortne vybavené všetkými službami, ktoré sú pre lyžiarov potrebné (ski-servis, požičovne, lyžiarska a snowboardingová škola).

Naši partneri

logo sphere card logo Enemy paintball Erb Špania Dolina
logo letisko Sliač

Hľadáte odevnú firmu pre Vaše firemné oblečenie, potrebujete ušiť kvalitné pracovné odevy? Doporučujeme:

logo ARMA s.r.o. logo Vstúpte s dieťaťom

Free WiFi v celom hoteli

Svet zážitkov na Šachtičkách

Jazda na koňoch

Jazda na koňoch

Masáže

Masáže

Saunový svet

Saunový svet

Farma pre deti

Farma pre deti

Domáce špeciality

Koliba Šachtičky

Tel hotel Šachtička