logo Šachtička

Váš najkrajší deň života v nádhernom prostredí Nízkych Tatier

Svadba v srdci SlovenskaPrežite svadbu v romantickom prostredí, zahaľte ju do elegancie a poistite zárukou našich dlhoročných skúseností a vynikajúcou kuchyňou. Pripravíme pre Vás oslavu tohto krásneho dňa a nezáleží na tom, či budete mať hostí 20, alebo viac ako 100.

Aby ste prežili svadobný deň bez stresu, s radosťou na seba prevezmeme starosti s jeho organizáciou. Zabezpečíme svadobnú výzdobu v rôznych farebných kombináciách, s nádhernou kvetinovou dekoráciou. Svadobné menu Vám navaria tí najlepší kuchári podľa Vašich požiadaviek. O skvelú zábavu sa postará hudobná produkcia, na výber je živá hudba, klavirista, alebo DJ. A aby ste sa k tomuto krásnemu dňu mohli vrátiť nielen v spomienkach, zabezpečíme Vám aj kameramana a fotografa. Zariadime aj ohňostroj, polnočný bufet, či výslužky pre Vašich hostí.

Pokiaľ si želáte svadobný obrad v prírode, alebo v našich priestoroch, je to možné. Poskytujeme ubytovanie a servis aj po svadbe. Príjemné after párty v kolibe alebo formou pikniku.

Využite organizačné schopnosti nášho tímu, spolu s exkluzívnou kuchyňou. Garantujeme Vám prežitie nezabudnuteľného dňa pre Vás a všetkých Vašich hostí.

Kontaktujte nás už dnes, vypracujeme Vám nezáväznú ponuku. Sme pripravení presvedčiť Vás, že svadba so všetkým, čo k tomuto krásnemu dňu patrí, nezničí Váš rozpočet.


 

Podporujeme FairTrade coffee

Naši partneri

logo sphere card logo Enemy paintball Erb Špania Dolina
logo letisko Sliač

Hľadáte odevnú firmu pre Vaše firemné oblečenie, potrebujete ušiť kvalitné pracovné odevy? Doporučujeme:

logo ARMA s.r.o. logo Vstúpte s dieťaťom

Free WiFi v celom hoteli

Svet zážitkov na Šachtičkách

Jazda na koňoch

Jazda na koňoch

Masáže

Masáže

Saunový svet

Saunový svet

Farma pre deti

Farma pre deti

Domáce špeciality

Koliba Šachtičky

Tel hotel Šachtička