Svet zážitkov

Čaká na vás zábava, radosť a oddych

Potešíme malé i veľké srdiečka

Malý detský raj

Pozícia nášho hotela je výnimočná, sme akoby „vložení” doprostred prírody. A príroda je najkrajšie „ihrisko” a to nie len pre deti. V rámci areálu sme vytvorili pre deti malý detský raj.

Vyšantiť sa môžu v malebnom prostredí, využiť preliezky, hojdačky, pieskoviská, trampolínu alebo detský hrad.

Naše pochopenie k deťom, ich rodinám a ich špecifickým potrebám sa odzrkadľuje v celom rezorte. Sme hotel "priateľský deťom a rodinám".

Plnohodnotné rekreačné športovisko

Aktívny oddych

Na našom dvore jedni hrajú minifutbal, iní tenis, basketbal. Ďalší petanq, či bedminton. Nie je dobré počasie? To nič. K dispozícii je multifunkčná športová hala a môžete pokračovať v hre. Príroda tu vytvára podmienky aj na ozajstný outdoor a teambuilding.

Hotel je situovaný uprostred obľúbeného lyžiarskeho strediska Šachtičky. Pred hotelom si obujete lyže a hneď ste na svahu, alebo na bežeckej trati. Deti sa v lyžiarskej škole naučia lyžovať, alebo snowbordovať, iné sa sánkujú a medzitým stavajú snehuliaka.

Veselo počas každého ročného obdobia

Nie je to zážitok ?

Zážitok je aj popíjať punč v aprés ski bare na terase, alebo sedieť v jaccuzzi pod holým nebom a pozorovať hviezdy. Započúvať sa do krásnych zvukov prírody alebo navštíť wellness, dopriať si relaxačnú masáž. U nás sa nikto nemusí nudiť! Nemerajte stovky kilometrov do zahraničia, v zime neriskujte kalamity na cestách, príďte k nám pohodlne a bezpečne.

Rozšírenia: jpg,gif,jpeg


Horský Hotel***

Šachtička

Recepcia 24/7

 +421 905 40 40 49

info@sachticka.sk

Šachtičky, Banská Bystrica
Slovenská republikaGPS: N 48°48´19.66" E 19°08´59.19"

Navigovať cez google maps