Wellness

Načerpajte energiu

Krytý bazén s protiprúdom, vírivka na terase, fínska a parná sauna, infrasauna vo wellness Hotela Šachtička ponúka úplnú relaxáciu od každodenných starostí. 


 

SAUNOVÝ SVET

Vyskúšajte blahodárne účinky saunovania na telo a myseľ v našej fínskej, parnej alebo infra saune. S pridaním BIO éterických olejov podporuje dýchanie a okysličovanie organizmu.

Pravidelné saunovanie výrazne posilňuje imunitný systém, detoxikuje telo, pôsobí ako prevencia proti ochoreniam z nachladnutia, pomáha prekrviť organizmus, zlepšuje pohyblivosť svalstva / kĺbov a taktiež má pozitívne kozmetické účinky.

 

cenník saunového sveta

v hotelovom wellness nesmie chýbať

Bazén s protiprúdom

Po náročnom dni skočte do bazéna a uvoľnite si telo plávaním. Relatívne nízka hĺbka je vhodná aj pre neplavcov. Vďaka protiprúdu budú mať pôžitok z plávania aj skúsení plavci.

Originálny zážitok budete mať z našej vírivky na terase bazéna s výhľadom na lyžiarsky svah. Na svoje si príde aj najnáročnejší klient.

 

 

automatické termo-akupresúrne masážne lôžko

CERAGEM

spája tlakovú masáž s infračerveným teplom vyžarovaným nefritovými kameňmi a epoxid-karbónovými panelmi.Masážne lôžko je určené pre celkovú regeneráciu a pre zlepšenie zdravotného stavu všetkých členov rodiny.

Toto zariadenie pomocou vnútorného projektoru pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice uvoľňuje úpony okolo stavcov, narovnáva chrbticu, ukľudňuje nervové dráhy v ľudskom tele, zlepšuje krvný obeh a tok životnej energie Qi (Čchi).

zabezpečenie kaderníčky, vizážistky, manikúry, pedikúry a iných služieb podľa požiadaviek
 • Manželia Katarína a Peter

  Spolu s manželom sa chceme veľmi pekne poďakovať tímu Hotela Šachtička za výbornú atmosféru, obsluhu, stravu a celý chod našej svadby 12. mája 2016.

  Veľmi pekne ďakujeme všetko bolo na výbornú :)

 • Zuzana Š.

  Najlepšie stredisko široko-ďaleko. Absolvovala som s priateľom už niekoľko pobytov v horských hoteloch ale atmosféra u vás je fantastická a regeneračná.

  Určite sa vrátime. Dovidenia :)

 • Vladimír

  Ďakujem za vaše služby, je príjemné si zabežkovať za hotelom a potom si dať vynikajúci čaj alebo obed u vás.

Rozšírenia: jpg,gif,jpeg


Horský Hotel***

Šachtička

Recepcia 24/7

 +421 905 40 40 49

info@sachticka.sk

Šachtičky, Banská Bystrica
Slovenská republikaGPS: N 48°48´19.66" E 19°08´59.19"

Navigovať cez google maps